Pierścień na penis, czyli niesamowite życie seksualne

Seksportal 30 czerwca 2018 0
Pierścień na penis, czyli niesamowite życie seksualne

Pierścień na penisa zwany również pierścieniem erekcyjnym jest gadżetem, który w dobie współczesnej cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dzięki jego zastosowaniu można mówić zarówno o wydłużeniu erekcji jak również o zwiększeniu doznań seksualnych partnerki. Tym samym jest to gadżet przeznaczony w głównej mierze dla mężczyzn, którzy mają problemy ze wzwodem, z erekcją. Sytuacje związane z obniżeniem sprawności seksualnej zdarzają się coraz częściej. Mogą one wynikać z takich przyczyn jak:

  • stres
  • niewłaściwa dieta
  • pośpiech w codzienności
  • kłopoty w związku
  • ukryte choroby

Tych przyczyn można wyróżnić bardzo wiele. W tej sytuacji dobrze jest podjąć odpowiednie działania jak najszybciej.

Działanie pierścienia erekcyjnego

Pierścień na penisa jest elementem, który jest nakładany na penisa przed stosunkiem. Jest to produkt wykonany zazwyczaj z silikonu. Można także zetknąć się z pierścieniami wykonanymi ze stali chirurgicznej, z elastomeru, lateksu lub termoplastycznej gumy. Przed założeniem pierścienia należy bezwzględnie zastosować się do tego, co mamy umieszczone na instrukcji. Każdy rodzaj pierścienia wymaga zastosowania nieco innych reguł. Jeżeli mamy do czynienia z pierścieniem nierozciągliwym, to należy go nakładać przed osiągnięciem erekcji. Jeżeli posiadamy pierścień z silikonu, to można go nakładać także podczas wzwodu. Warto zaznaczyć, że jeśli mamy gadżet metalowy, to należy nałożyć go na jedno jądro, na drugie, a następnie dopiero na penisa. Proces ściągania powinien odbywać się w odwrotnej kolejności.

Ważne zasady stosowania pierścienia

Bardzo ważną zasadą na pewno jest to, aby nie nosić go na penisie dłużej jak 10 minut za pierwszym jego użyciem. Przy kolejnych użyciach nie należy go trzymać dłużej jak 20 do 30 minut. Mogłoby to spowodować obumarcie nerwów w penisie włącznie z całkowitą martwicą. Przy stosowaniu pierścienia erekcyjnego warto jest jednocześnie stosować jakieś lubrykanty, dzięki którym nie ma ryzyka jakichkolwiek otarć, a przyjemność z seksu może być bardziej intensywna. Jeśli chodzi o kwestie higieniczne, to czyszczenia pierścienia erekcyjnego należy używać wody wraz z mydłem antybakteryjnym.

Pierścienie erekcyjne należy kupować dobierając ich rozmiar do własnych wymogów i uwarunkowań. Poza tym również warto jest postawić na sprawdzone, wiarygodne miejsca jego zakupu. Zakup pierścienia na penisa powinien być przemyślany, a konkretny produkt powinien być certyfikowany, gwarantujący pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5