Popularne fetysze, BDSM

Seksportal 8 maja 2018 0
Popularne fetysze, BDSM

Praktycznie każda z nas posiada bardziej lub mniej wybujałe fantazje erotyczne, na których myśl odczuwamy narastające podniecenie. Wiele osób krępuje się poruszania podobnych tematów z partnerem w obawie, że zostanie niezrozumianych lub wyszydzonych.

Samotne fantazje

Z tego powodu nasze najskrytsze myśli i wszelkie fetysze zostawiamy wyłącznie dla siebie, nie dając do nich dostępu swoim partnerom seksualnym. Być może jednak wszelkie nasze obawy są nieuzasadnione, a osoba z którą dzielimy sypialnię jest bardziej wyrozumiała, niż nam się wydaje. Możliwe nawet sama byłaby w stanie czerpać przyjemność z naszych fantazji – może więc warto się nimi podzielić?

Czym jest fetysz?

Dla wielu osób osiągnięcie pełnej satysfakcji seksualnej jest możliwe jedynie poprzez kontakt z określonym obiektem. Czasem wystarczy sam widok tegoż obiektu, aby osiągnąć stan podniecenia. Fetyszem może być praktycznie wszystko – przedmiot, część garderoby, część ciała czy nawet określony zapach. Również określone sytuacje mogą stanowić przedmiot fetyszu, np. silnym bodźcem seksualnym może być chęć uprawiania seksu w miejscach publicznych.

Popularne fetysze

Rozmaite części garderoby, takie jak seksowna bielizna, szpilki na wysokim obcasie, pończochy, czy lateksowe ubrania stanowią dla wielu mężczyzn niezwykle silne bodźce seksualne, bez których nierzadko nie są w stanie osiągnąć podniecenia. Fetysz dla wielu mężczyzn stanowią przebieranki i odgrywanie w łóżku określonych ról. Seks z niewinną uczennicą, surową policjantką czy seksowną lekarką stanowią temat wielu fantazji seksualnych, które można urzeczywistnić za pomocą określonych kostiumów. Inny popularny fetysz obejmuje szereg praktyk związanych z uległością i dominacją (BDSM) – krępowanie ciała, zadawanie klapsów, absolutne zdominowanie przez partnera, itp. Tematyka BDSM jest na tyle powszechna, że w każdym sex-shopie znajdziemy szeroką grupę produktów, które są dedykowane tego typu praktykom, od kajdanek i knebli, przez uprzęże, po maski lateksowe.

Źródło: polskie-aktorki-porno.pl

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5