Problem z wejściem, czyli krzywego penisa przypadki

Seksportal 17 sierpnia 2017 0
Problem z wejściem, czyli krzywego penisa przypadki

Większość z nas ma krzywego. Takie są prawa natury – u jednego wygląda jak banan, u drugiego prącie jest tylko lekko przekrzywione, u trzeciego wygląda jak dziób kaczki. Wszystko jest ok, dopóki nie przeszkadza to w seksie. A co, jeśli przeszkadza? I co, jeśli to jej najbardziej przeszkadza?

Krzywy na różne sposoby

Skrzywienie penisa najczęściej jest wrodzone. Występuje wtedy, gdy ujście cewki moczowej jest osadzone na tylnej powierzchni prącia (wtedy jest ono przekrzywione w dół) lub na grzbietowej jego stronie – wtedy prącie idzie w górę. Istnieje również możliwość skrzywienia w bok – powodem tego jest najczęściej nieproporcjonalny rozwój ciał jamistych.

Skrzywienie penisa można też nabyć wskutek różnych urazów lub dolegliwości. Jedną z nich jest choroba Peyroniego, zwana inaczej stwardnieniem plastycznym prącia. Przejawia się w zwłóknieniach osłonki białawej prącia, co jest wyczuwalne w postaci wypukłości zlokalizowanych na jego trzonie. Choroba ta powoduje odkształcenia, ból, a także problemy z erekcją. Najczęściej zapadają na nią mężczyźni po 40. roku życia.

Prącie może ulec złamaniu – wtedy dochodzi do pęknięcia błony białawej penisa i zaczyna on przypominać saksofon. Towarzyszą temu bóle, obrzęki i krwiaki.

Skrzywienie członka może powodować również zwężenie napletka – szczególnie, jeśli uniemożliwia ono jego ściągnięcie poza żołądź prącia. Inną przyczyną może być zbyt krótkie wędzidełko napletka lub powikłania po leczeniu dolegliwości prostaty.

Krzywy może dawać przyjemność

Krzywy penis wbrew pozorom czasem sprawdza się doskonale. Kobieca pochwa ma bowiem wiele punktów erogennych, które po dotarciu w nie mogą doprowadzić do prawdziwej ekstazy. I często dzieje się tak, że może tam dotrzeć wyłącznie przekrzywiony członek. Więc jeśli panowie jesteście w tej „przyjemnej” grupie, to cieszcie się, bo stymulację macie ułatwioną. Gorzej, jeśli należycie do drugiej grupy…

Co, jeśli boli?

Jeśli ból nie jest zaawansowany, możecie wypróbować samodzielnych, domowych sposobów na radzenie sobie z nim. Warto wypróbować odpowiednie pozycje seksualne, m.in. „na łyżeczkę”: kobieta leży na boku z nogami podkurczonymi w kierunku klatki piersiowej, natomiast mężczyzna leży tuż za nią i wchodzi w nią od tyłu, kołysząc się od czasu do czasu na boki. Przy krzywiźnie dobry będzie również „jeździec” – tutaj partnerka ma z kolei możliwość kołysania biodrami i wyboru tempa. Pozycja klasyczna – misjonarska również się sprawdzi, ale tylko wtedy, gdy Twoje biodra będą się znajdować niżej, niż jej miednica, a „wejścia” będą płytkie.

W pewnych przypadkach może pomóc zwiększenie grubości penisa – krzywizna nie będzie tak odczuwalna, poza tym zwiększone zostanie tarcie i osiągnięcie orgazmu może być znacznie łatwiejsze. Można zakupić jeden ze sprawdzonych, naturalnych preparatów, np. Penirium – dzięki niemu obwód penisa może wzrosnąć nawet o 2,5 cm, a do tego również erekcja będzie silniejsza.

Niestety czasami zakrzywienie penisa jest znaczne i może całkowicie uniemożliwić odbycie stosunku – w takich przypadkach zalecana jest wizyta u urologa, który może zalecić np. operacyjne prostowanie prącia.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5