Proste pozycje seksualne nie muszą być nudne – sprawdź sposób na nieziemski seks

Aneta R. 7 września 2017 0
Proste pozycje seksualne nie muszą być nudne – sprawdź sposób na nieziemski seks

Okazuje się, że najbardziej niesamowity seks, który przynosi nam ogromną satysfakcje, nie wymaga wyszukanych pozycji seksualnych, często zahaczających o zdolności akrobatyczne. Klasyczne pozycje, przyniosą nam wiele przyjemności jeżeli tylko urozmaicimy je kilkoma bardzo prostymi trikami. Jeżeli wciąż uważasz, że pozycja na pieska, misjonarska, czy na jeźdźca są po prostu nudne, przekonamy Cię, że jesteś w błędzie. Od dziś staną się to Twoje ulubione pozycje seksualne.

Prosty, klasyczny seks z nieco innej strony

Nie lubisz pozycji klasycznych w czasie seksu? Uważasz je po prostu za nudne i nie przynoszące satysfakcji seksualnej. Okazuje się, że wystarczy adekwatny wybór zabawki erotycznej, prezerwatywy, czy też żelu intymnego, a takie drobne modyfikacje sprawią, że pozycje seksualne będą dla Was spełnieniem marzeń w zaciszu sypialni.

Pozycja misjonarska

Pozycja misjonarska jest tak powszechna, że faktycznie dla wielu, może być wręcz nudna. Kojarzy nam się na ogół z rutyną i traci swoją magię. Warto jednak wiedzieć, że owa pozycja pozwala nam w czasie seksu na bardzo głęboką penetrację, a także kontakt wzrokowy, który jest dodatkowym bodźcem. Jeżeli chcesz jeszcze większych doznań włóż do pod pośladki partnerki poduszkę. Biodra będą uniesione, a doznania seksualne wręcz nieziemskie.

Pozycja „na jeźdźca”

W tej pozycji partnerka przejmuje całkowitą kontrolę nad mężczyzną. Aby nie straciła ona swego uroku, warto urozmaicić ją przez dodatkowe wibracje. Pomocny będzie niewielki masażer, który sprawi, że seks stanie się ekscytujący i nigdy nie będziemy mieć dość pozycji na jeźdźca.

Pozycja „na łyżeczkę”

Pozycja na łyżeczkę, kojarzy nam się z leniwym seksem, który najczęściej uprawiamy po przebudzeniu. Jeżeli mamy dość i chcemy ją nieco zmodyfikować, w bardzo łatwy sposób możemy tego dokonać. Wystarczy zgiąć kolana i pochylić się nieco w przód. Dzięki temu penetracja będzie głębsza, zaś dla nas samych, seks będzie ogromną przyjemnością.

 

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5