Przecz z monotonią w sypialni, czyli sposoby na udany seks

Aneta R. 8 sierpnia 2017 0
Przecz z monotonią w sypialni, czyli sposoby na udany seks

Jak utrzymać namiętność w związku? To jedno z najstarszych pytań świata. Chociaż w bajkach panuje stwierdzenie iż „żyli długo i szczęśliwie” to jednak w realnym świecie niemalże 90 % par boryka się z problemem  wygasania namiętności w dłuższej perspektywie. Jak więc radzić sobie z monotonią? W jaki sposób przegonić nudę z sypialni?

Precz z nudą w sypialni – sprawdzone sposoby

  • W sypialni zawsze pamiętaj o swoich potrzebach i nie lekceważ ich. Bardzo wiele osób przekłada potrzeby partnera ponad swoje własne, co z czasem może stać się po prostu zniechęcające. Większe pożądanie będziemy wzbudzać wówczas kiedy seks stanie się przyjemnością mając na uwadze obie strony.

 

  • Potrzeby partnera również są ważne. Oczywiście na początku spełniamy je niemal wszystkie bez wyjątku, ponieważ zabiegamy o swoje względy. Nigdy nie przestawaj zabiegać o owe względy, ponieważ żar bardzo szybko wygaśnie. Uwódź partnera z pomocą upominków, masażu, czy też czułych słówek.

 

  • Podstawą w łóżku jest aktywność. Jeśli zauważysz spadek libido może wiązać się on z napiętym stylem życia. Staraj się odpocząć, zrelaksować, a dzięki temu zawsze będziesz gotowy do akcji.

 

  • Seks zaburzyć może również zły stan zdrowia. Tym samym zadbaj o siebie. Ogranicz picie alkoholu, unikaj papierosów, oraz porządnie się wysypiaj. Dzięki tym zasadom poziom libida wzrośnie.

 

  • Zadbaj o swoje ciało, aby zawsze było atrakcyjne i podobało się partnerowi. Wieczorem, możesz również spacerować po domu w ponętnej bieliźnie. To rozbudzi jego wyobraźnię.

 

  • Seks kojarzy ci się z rutyną? Staraj się wciąż zmieniać techniki. Możesz zastosować również seksualne zabawki, grę wstępną, przebrania i wszystko na co tylko masz ochotę.

 

  • Powiedz mu o swoich fantazjach i marzeniach seksualnych. Seks nie tylko oddziałuje na ciało ale i na mózg, dlatego twoje opowiastki na pewno go podniecą.

 

  • Popłaca być również romantykiem, ponieważ seks i czułość idą ze sobą w parze. Dzięki miłości i zrozumieniu z dnia na dzień Wasz seks będzie przyjemniejszy.

 

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5