Przygoda jednej nocy

Aneta R. 21 czerwca 2016 0
Przygoda jednej nocy

Nie każdy z nas potrzebuje stabilnego związku. Czasem seks wcale nie musi iść w parze z miłością. Czasem decydujemy się po prostu na szybką, wakacyjną przygodę. Nie musisz się wstydzić jeśli zdarzyła cie się przygoda na jedną noc – przeciwnie powinieneś czerpać z niej jak największą rozkosz.

Jeśli decydujesz się na przygodę spraw aby nie tylko była wspaniała i rozkoszna ale także bezpieczna.

  1. Chroń siebie

Każdy partner, z którym zdecydujesz się przeżyć miłosną przygodę może nieść dla ciebie potencjalne zagrożenie. Może nie tylko zarazić cię chorobą weneryczną ale także AIDS. Zawsze stosuj więc prezerwatywy.

  1. Regularne badania

Jeśli zdarza ci się przygoda z nowo poznanym mężczyzną, pamiętaj że wiele chorób wenerycznych nie daje przez długi czas żadnych objawów, co sprawia, że niezwykle ważne jest abyś regularnie się badała.

  1. Odrzuć uczucia

Jeżeli w seksie szukasz bliskości, z całą pewnością taka przygoda cię nie zadowoli. Jeśli decydujesz się na przygodny seks, staraj się zachować uczucia i nie dawać sobie żadnych złudzeń.

  1. Warto zadbać o reputację

Bardzo wiele osób wręcz potępia przygodny seks, dlatego zastanów się dobrze zanim pochwalisz się komuś swoim stylem życia. Bierz jednak do serca komentarze, rodziny i przyjaciół, oni pragną dla ciebie jak najlepiej.

  1. Ostrożnie wybieraj partnerów

Nie warto iść do lóżka z pierwszym przypadkowym mężczyzną. Lepiej ostrożnie zastanowić się czy ten partner jest odpowiedni. Na lepszy seks możesz liczyć jeśli masz nieco zaufania do partnera.

  1. Szanuj uczucia swego partnera

Mimo, że ten seks to przygoda na jedną lub kilka nocy to jednak warto szanować uczucia partnera. Warto zadbać aby seks był przyjemny nie tylko dla ciebie, ale także spraw aby twój partner także był zadowolony.

  1. Szanuj samą siebie

Decydując się na przygodny seks szanuj samą siebie. Seks ma dawać poczucie radości i rozkoszy, a nie może stać się poczuciem winy. Jeśli tak właśnie jest zastanów się czy na pewno warto te przygody kontynuować.

 

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5