Pytania do seksuologa, które wstydzisz się zadać

Aneta R. 31 sierpnia 2018 0
Pytania do seksuologa, które wstydzisz się zadać

Bardzo często temat seksu, intymności pozostaje strefą tabu i istnieje wiele pytań, które wstydzimy się zadać seksuologowi. Odpowiadamy na ważne i najczęściej borykające was pytania.

  • Nie potrzebuję gry wstępnej – „czy jest coś ze mną nie tak”?

Jeżeli nie potrzebujesz gry wstępnej, lecz od razu możesz przejść do stosunku, z całą pewnością możesz być przekonany, że wszystko jest w porządku. Niekiedy panie osiągają bardzo szybko podniecenie, dlatego bez pieszczot mogą przejść do aktu miłosnego. Stereotypem jest że panie zawsze muszą zostać rozbudzone przez mężczyzn.

  • Udaję orgazm. Straciłam nadzieję, że kiedyś go przeżyję.

Okazuje się, ze bardzo wiele pań ma problem z osiągnięciem orgazmu, a żeby nie martwić swoich mężczyzn często go udają. Żyją w tym przyzwyczajeniu i nie starają się niczego zmienić. Tymczasem osiągnięcie orgazmu jest możliwe. Dla kobiet łatwiejszy do osiągnięcia jest orgazm łechtaczkowy. Warto nauczyć się go przeżywać, a żeby to osiągnąć wystarczy odnaleźć Punt G. stymulacja tego punktu daje nam niesamowitą możliwość przeżycia orgazmu, który z całą pewnością będziesz chciała powtórzyć.

  • Suchość pochwy po porodzie – jak sobie z tym poradzić?

Bardzo wiele kobiet po porodzie boryka się z problemem suchej pochwy, co uniemożliwia odbycie prawidłowego stosunku. W czasie seksu kobieta odczuwa ból i dyskomfort, przez co unika miłosnych igraszek. Warto zastosować dostępne bez recepty żele nawilżające dopochwowe. Nakładanie preparatu możesz wykonać sama, ale równie dobrze może być to znakomity element gry wstępnej.

  • Marzę o ostrym seksie – czy to normalne?

Ostry seks pojawia się przede wszystkim w męskich fantazjach, jednakże równie dobrze mogą marzyć o nim kobiety. Fantazja jest częścią naszej psychiki, dlatego takie marzenia dla wielu kobiet są normalne. Oczywiście nie zawsze chcemy w czasie seksu odczuwać ból, czy wręcz przemoc, jednakże ostre elementy z całą pewnością poprawią nasze dotychczasowe życie seksualne.

  • Czy ujawnić swojemu partnerowi moje erotyczne marzenia?

Odpowiedz brzmi z całą pewnością tak. Nikt nie jest wstanie czytać w naszych myślach i partner może po prostu nie domyślać się potrzeb kobiety. Musisz wykazać się odwagą i uświadomić go, czego tak naprawdę oczekujesz w czasie aktu seksualnego. Dzięki temu seks stanie się przyjemnością, a pragnienia obu stron w stu procentach się spełnią.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5