Rozkosz dla skóry, delikatne pieszczenie, łaskotanie – budzenie podniecenia

Seksportal 31 sierpnia 2018 0
Rozkosz dla skóry, delikatne pieszczenie, łaskotanie – budzenie podniecenia

Seks, w którym powtarzają się stale jedna czy dwie pozycje na pewno nie będzie na dłuższą metę zadowalający. W takiej sytuacji bowiem nuda oraz rutyna to elementy, które bardzo szybko opanują dany związek. O związek, o relacje intymne w związku należy zatem odpowiednio dbać i należy także zwrócić uwagę na urozmaicenie sfery seksualnej. W jaki sposób można zatem zadbać o to urozmaicenie?

Zabawki erotyczne na urozmaicenie gry wstępnej

Przede wszystkim trzeba w tym względzie wskazać na to, że mamy na rynku do czynienia z bardzo dużymi możliwościami. Oczywiście w głównej mierze należy wskazać na asortyment dostępny w seks shopach. W nich możemy znaleźć:

– wibratory, masażery

– pejcze, ostrogi i inne elementy związane z seksem na ostro, z seksem perwersyjnym

filmy instruktażowe

– lubrykanty

– kajdanki,

– masturbatory

Tak naprawdę wskazaliśmy tylko na niektóre możliwości, podczas gdy zasób zabawek erotycznych jest znacznie szerszy, wręcz jest nieograniczony. Można mówić o seks shopach stacjonarnych, ale jednocześnie też bardzo dużym wzięciem cieszą się erotyczne sklepy w sieci. To one zapewniają znacznie większy stopień intymności, znacznie większy stopień dyskrecji. O życie seksualne należy dbać i nie można pozostawać tylko i wyłącznie na etapie przyjmowania jednej i tej samej pozycji, na tej samej grze wstępnej, na odbyciu stosunku. Trzeba sięgać dalej, głębiej, trzeba szukać nowych metod podniecenia, trzeba odkrywać nowe sposoby na przyjemność. Czasami wystarczy piórko aby wprowadzić do pożycia znaczące urozmaicenie.

Filmy instruktażowe

Warto w sposób szczególny wskazać właśnie na owe filmy instruktażowe z uwagi na to, że to właśnie w nich możemy znaleźć podnietę, to właśnie w nich możemy znaleźć nowe pozycje w seksie, które można wypróbować. Poza tym możemy także zainspirować się zabawkami erotycznymi wykorzystywanymi w danym filmiku. Tenże film może być doskonałym dodatkiem do gry wstępnej, może rozbudzić podniecenie. Oczywiście nie można nie wskazać na własną inicjatywę, na dotyk, potrzebę pieszczenia ciała, odkrywania miejsc erogennych na ciele partnera i partnerki, na szukanie nowych sposobów na zbliżenie erotyczne.

Korzystanie z zasad Kamasutry

Mówiąc o rozpaleniu namiętności w związku, wskazać należy na różnego rodzaju gadżety erotyczne. Nie można jednakże nie wspomnieć także o sztuce Kamasutry. Wiele różnych pozycji, które na pewno mogą wprowadzić powiew świeżości w związku i mogą spowodować, że życie erotyczne nabierze zupełnie innych kolorów. Można sięgnąć do zapisów Kamasutry w internecie, można sięgnąć po zapisy Kamasutry na filmach video, a można także sięgnąć po książkę z Kamasutrą. Bez względu na formę, warto jest sięgnąć do tej wiecznie żywej i wiecznie aktualnej sztuki miłości.

Aby móc mówić o udanym życiu seksualnym, należy wskazać na zdrowie fizyczne. Obniżenie sprawności seksualnej może mieć różne przyczyny, aczkolwiek jedną z nich może być właśnie rutyna, która próbuje się wedrzeć do każdej sypialni. Warto dbać o życie seksualne zanim owa rutyna zacznie się wdzierać, zanim opanuje nasz związek.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5