Seks jak akrobatyka – spróbuj pozycje tao i tantry

Aneta R. 14 marca 2018 0
Seks jak akrobatyka – spróbuj pozycje tao i tantry

Jeżeli Twoje życie seksualne staje się po prostu nudne i wciąż stosujesz z partnerką tę samą pozycję, sprawdź, że seks może stać się prawdziwym sportem. Niekiedy stosujemy pozycje, po prostu dla nas najwygodniejsze. Tymczasem warto włożyć nieco wysiłku, aby seks stał się naprawdę nieziemski. Istnieje wiele wyrafinowanych technik seksualnych, które wręcz przypominają nam akrobatykę. Czego tak naprawdę wymagają i czy warto je spróbować?

Wyższa szkoła seksu

Chcesz spróbować urozmaicić swój wystarczy, że spróbujesz pozycji tao i tantry. Niekiedy figury te wymagają dużej sprawności fizycznej, jednakże każdej można się stosunkowo szybko nauczyć. Na pewno sprawności fizycznej wymaga pozycja, kiedy kobieta stoi na głowie i maksymalnie rozszerza uda. To duża dawka akrobatyki, ale są o wiele prostsze pozycje, które warto poznać.

Metody azjatyckiego seksu

Azjaci wbrew pozorom bardzo lubią urozmaicenia seksualne, dlatego pozycje tao i tantry są im znane. Usiądź na krześle, partnerka powinna usiąść na Tobie, a następnie maksymalnie odchylić się do tyłu. W ten sposób mężczyzna ma doskonały dostęp aby pieścić kobietę. Dodatkowo pozycja ta sprzyja szybszemu przepływowi krwi, co jeszcze bardziej wzmaga doznania seksualne.

Trudną, ale godną polecenia pozycją, jest to, iż mężczyzna stoi a kobieta obejmuje go udami. Ćwiczenie jest wskazane dla osób silnych i raczej dla kobiet o drobnej budowie ciała.

Urozmaicone pozycje to lepszy seks

Jeżeli zdecydujecie się na urozmaicone życie seksualne, wybierzecie inne pozycje na pewno życie seksualne stanie się bardziej udane, zaś moment aktu wyczekiwany. Nowe pozycje seksualne zapewnią inną stymulację ścianek pochwy, dlatego przyniosą uczucie spełnienia zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie. Zastanów się, czy twoje życie erotycznie nie jest po prostu nudne. Zaproponuj partnerce, aby włożyć w każdy akt nieco więcej wysiłku. Nie przejmuj się, jeżeli coś się nie uda. Czasem potrzeba wielu ćwiczeń, aby stać się profesjonalistą i spełnić najskrytsze marzenia partnerki.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5