Seks po 50-tce? To Cię zaskoczy!

Aneta R. 8 czerwca 2018 0
Seks po 50-tce? To Cię zaskoczy!

Myślisz, że seks dotyczy tylko młodych ludzi? Okazuje się, że największe potrzeby seksualne mają osoby, które ukończyły pięćdziesiąty rok życia. Wciąż co prawda jest to temat tabu jednakże istnieje, a starsze osoby nie ukrywają, że również mają ochotę na miłosne igraszki i uniesienia.

Powszechny kult młodości i piękna

Seks osób po 50 tym roku życia jest tematem tabu. Wszystko, dlatego, że na świecie panuje wciąż kult piękna, młodości, przez co uważa się, że seks uprawiany w starszym wieku jest po prostu nieprzyzwoity, a wręcz śmieszny. Jednakże to błędny pogląd, ponieważ seks wcale nie odchodzi na emeryturę. Co więcej w późniejszym wieku może być jeszcze bardziej piękny, kuszący i pociągający.

Seks z wiekiem lepiej smakuje!

Najnowsze statystyki wydają się czasem szokujące, jednakże napełniają nas również nadzieją. Z ankiet wynika, bowiem, że kobiety preferują seks w największym stopniu w wieku 64 lat, zaś mężczyźni w wieku 66 lat. Nawet aktorka Jane Fonda publicznie przyznała, że najlepszego seksu doświadczyła dopiero po sześćdziesiątym roku życia. Także Bożena Dykiel nie zaprzecza, że po 50 roku życia jej potrzeby seksualne znacznie wzrosły.

Seks po 50tym roku życia cieszy o wiele bardziej, aniżeli, kiedy uprawiamy go w młodości. Seks jest w tym okresie już w pełni bezpieczny, ponieważ kobiecie nie grozi zajście w ciąże. Istotne jest również to, że zarówno kobieta jak i mężczyzna w tym wieku są w większym stopniu świadomi swoich potrzeb, dlatego doskonale wiedzą, co jest dla nich źródłem satysfakcji.

Żyć dłużej i zdrowiej

 

Bez względu na to ile masz lat, seks może stać się Twoim najlepszym doznaniem. Licznie prowadzone badania wciąż udowadniają, że osoby starsze, które są aktywne pod względem seksualnym czują się sprawniejsze, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Seks dodaje nam zdrowia, a także kilka lat życia więcej. Wniosek jest jeden, po pięćdziesiątym roku życia wcale nie warto odkładać seksu na półkę. Przeciwnie starajmy się, aby nasze życie intymne kwitło.

 

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5