Seks na przejażdżce – znakomite pozycje dla par

Aneta R. 24 czerwca 2016 0
Seks na przejażdżce – znakomite pozycje dla par

Erotyczna przejażdżka samochodem? Dlaczego nie? Wszak ogromna ilość par korzysta z auta, jak z mini sypialni. Czy jednak jeśli często uprawiamy  seks w samochodzie nie staje się on po prostu nudny? Zaprezentujemy Wam dziś kilka pozycji, które na pewno znakomicie sprawdzą się podczas każdej kolejnej erotycznej wyprawy.

Dreszczyk emocji i pikanterii

Seks w aucie to bez wątpienia dreszcz emocji, który dodaje w naszym związku nieco pikanterii. Na ogół jest spontaniczny, podniecający, a taki właśnie seks lubimy i takie dodaje naszemu życiu znakomitych doznań. Co więcej często jest spełnieniem naszych erotycznych fantazji. Bardzo wiele par, chociaż raz kochało się na tylnym siedzeniu samochodu. Jeśli Ty jeszcze nie próbowałeś, przeczytaj artykuł a na pewno to zmienisz.

  • Dyskretny seks oralny

Partner powinien usiąść na fotelu, a ty klęknij przed nim. W chwili kiedy zajmuje się tylko Tobą, usiądź na panelu pomiędzy przednimi siedzeniami. Dzięki temu, mężczyzna znajdujący się na tylnym siedzeniu będzie miał wprost idealny dostęp.

  • Razem w tyle

Jeżeli obydwoje usiądziecie na tylnym siedzeniu, kobieta może usiąść na udach mężczyzny. Objąć nogami jego biodra, a następnie patrząc mu głęboko w oczy odbyć satysfakcjonujący stosunek, który na długo pozostanie w pamięci.

  • A może w przodzie?

Seks na tylnim siedzeniu samochodu jest nieco wygodniejszy, ale nie oznacza to, że nie możemy uprawiać go również w przodzie. Wystarczy, że usiądziesz na panelu i odchylisz się w tył na tylnią kanapę. Partner będzie miał idealny dostęp i pole do popisu.

  • Kameralna atmosfera pozycji na pieska

Jeśli wybierzecie ustronne miejsce i otworzycie okno w samochodzie pojawia się nowa możliwość seksu. Możesz krzyczeć z rozkoszy, w ustronnym miejscu na pewno nikt was nie usłyszy. Taki seks na łonie przyrody i natury to element który mocno buduje nasze życie intymne.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5