Seks tylko po ślubie

Aneta R. 21 lutego 2016 0
Seks tylko po ślubie

W wielkim i szalonym świecie show biznesu, bardzo trudno o zachowanie dziewictwa aż do ślubu. Panuje nawet opinia, że wszystkie gwiazdy straciły dziewictwo w wieku nastu lat i na ogół nie mają jednego seksualnego partnera, bądź też często ich zmieniają. Jednak można się zdziwić obserwując niektóre gwiazdy, ponieważ okazuje się, że z inicjacją seksualną czekają aż do ślubu.

Obyczajowa swoboda

Coraz częściej we współczesnym świecie panuje przekonanie, że wcale nie warto czekać do ślubu, aby stracić dziewictwo. Co więcej wiele gwiazd muzyki i kina jest dumnych, że w bardzo młodym wieku odbyły inicjację seksualną. Są jednak wśród nich te, które z seksem czekają na tego jedynego mężczyznę.

Pomimo ciągle zachodzących zmian na świecie i wciąż rosnącej swobodzie obyczajów, można zauważyć, że coraz częściej młodzi ludzie powracają do zapomnianej odwiecznej tradycji. Obyczajowa swoboda panująca dziś na świecie wcale nie lubi deklaracji czystości przedmałżeńskiej.

Dziewictwo w show biznesie

Mimo tego są gwiazdy show biznesu, które to bez żadnego skrępowania przyznają się, że zachowały, bądź też chcą zachować cnotę aż do ślubu i nie cieszy ich seks przedmałżeński.

Wspomnijmy chociażby o Adriannie Lina, która chociaż uchodzi za symbol seksu, to jednak cnotę straciła dopiero w czasie nocy poślubnej.

Podobnie Kevin Jonas, już, jako nastolatek, założył na swój palec pierścionek cnoty. Tym samym przyrzekł sobie, że dochowa czystości przedmałżeńskiej, a obrączka miała być tego symbolem. Obecnie Kevin jest żonaty, lecz swej przysięgi dotrzymał.

Pochodzący z wielodzietnej rodziny Jill Duggar także jest zwolennikiem tradycyjnego wychowania i wierności w wierze katolickiej. Swą narzeczoną pocałować pierwszy raz dopiero przed ołtarzem. Dwa miesiące po ślubie żona była w ciąży. Brzmi niemal jak historia Biblijna.

Jessica Simpson zachowała swoje dziewictwo jedynie dla ukochanego męża. Zawsze w wywiadach mówi, że była to jej złożona przed latami obietnica. Udało się jej dotrzymać. Dziś jest szczęśliwą mężatką, wspólnie z mężem spędzają każdą wolną chwilę.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5