Sport i seks – czyli jak poprawić potencję

Aneta R. 16 kwietnia 2019 0
Sport i seks – czyli jak poprawić potencję

Seks jest istotnym elementem w codziennym życiu. Brak współżycia może mieć przykre konsekwencje dla zdrowia, dla związku. Jednakże poziom potencji seksualnej współczesnego człowieka pozostawia wiele do życzenia. Wielu mężczyzn narzeka na swoje zdrowie seksualne, wielu ma problemy z uzyskaniem zadowalającej erekcji.

Jak poprawić potencję?

Problem ma bardzo duże znaczenie i nabiera` dosyć sporych rozmiarów. Sposobów na poprawę potencji seksualnej jest wiele. To, co nasuwa się na myśl w pierwszym momencie, to sięgnięcie po tabletki na erekcję. Jest to pewna opcja, ale tak naprawdę większą uwagę należy zwrócić na poszczególne elementy swojego codziennego życia, ponieważ to one mają największe znaczenie dla poziomu sprawności seksualnej. W tym miejscu chcemy przyjrzeć się bliżej związkowi aktywności fizycznej oraz seksu.

Seks a sport

Ma to bezpośrednie znaczenie z uwagi na to, że aktywność fizyczna wspomaga układ krążenia. Tymczasem to od jego kondycji zależy sprawność seksualna. Nie chodzi bynajmniej o to, aby ćwiczyć do upadłego, ponieważ w takiej sytuacji człowiek nie będzie miał już siły, ochoty i energii na miłosne uniesienia i igraszki. Chodzi o pewną regularność, o codzienną aktywność, która wpłynie korzystnie nie tylko na układ krążenia, na poprawienie krążenia krwi, ale jednocześnie też mowa jest o lepszym funkcjonowaniu mózgu, a tym samym można mówić o większej świeżości umysłu. Sport w codzienności wpływa korzystnie na jakość snu, a ten przecież także ma znaczenie dla życia seksualnego, dla jego poziomu. Nie są to bynajmniej tylko i wyłącznie jakieś przesłanki teoretyczne, ale fakty udowodnione w sposób naukowy.

Lepsze życie seksualne

Aktywność fizyczna ma bezpośredni wpływ na poziom życia seksualnego, zwiększa libido męskie i kobiece, poprawia erekcję, poprawia ukrwienie męskich i żeńskich narządów płciowych, a tym samym sprawia, że zadowolenie z seksu jest znacząco większe. Tym samym jeśli seks jest udany, to i całokształt codzienności nabiera zupełnie nowego kolorytu, staje się ona znacznie bardziej przyjemna dla człowieka.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5