Kilka sposobów na udany związek

Aneta R. 10 maja 2016 0
Kilka sposobów na udany związek

Koniec miłości jest zawsze bolesny. Nuda, szarość dnia codziennego, przekłada się na nasze życie w małżeństwie. Jak temu zaradzić? Jak sprawić, aby nawet po wielu latach związku, wciąż był on żywy i piękny a przede wszystkim pełen miłości?

  1. A może poudawać, że dopiero się poznaliście?

Czas robi swoje, sprawia, że miłość może powoli odchodzić, dlatego warto to zmienić. Wyobraźcie sobie, że właśnie się poznaliście i zakochali w sobie od pierwszego wejrzenia. Starajcie się poznać od nowa. Pytajcie siebie o sprawy codzienne, leniuchujcie razem na kanapie, rozwijajcie swój związek. Dzięki temu miłość nie przeminie, a przeciwnie stanie się silniejsza.

  1. Partnerski związek

Partnerski związek to podstawa. Związek nie lubi dominacji żadnej ze stron, dlatego warto traktować się w sposób równy, czasem rządzić, czasem ustępować. Dzięki temu żadna ze stron nie poczuje się dotknięta, żadna urażona. Tego typu związek będzie oparty na zaufaniu, a tym samym przetrwa wiele długich lat, w zrozumieniu i miłości.

  1. Ważna jest równowaga

Sukces kobiety może być trudny do przełknięcia dla mężczyzny, który w życiu nie najlepiej sobie radzi. Wedle najnowszych badań psychologicznych, sukces jednego z partnerów może odbić się negatywnie na związku. Naturalnie nie oznacza to, że nie możesz robić kariery, ale pamiętaj aby druga strona była zaangażowana i także czuła się ważna. Wzajemna pomoc, rozmowa może zdziałać ogromną rolę w związku.

  1. Zostaw Facebooka i telefon

Coraz większa ilość ludzi zamiast rozmów prowadzonych w związku prowadzi rozmowy z nowymi znajomymi na Facebooku czy innych portalach społecznościowych. Z całą pewnością takie rozmowy potrafią wciągnąć, jednak prowadzą do tego, że dla naszego partnera, czy partnerki po prostu nie mamy czasu. Podobnie jest z telefonem czy telewizją. Porzuć więc media, usiądźcie na kanapie i porozmawiajcie. To wzmocni wasz związek.

  1. Nie kłóć się

Jeśli często się kłócicie starajcie się skończyć owe zatargi. Nic bardziej nie niszczy jak właśnie kłótnie, albowiem zradzają one nienawiść, niechęć i sukcesywnie prowadzą związek do końca. Szybko zapomnijcie o sprawie, która was poróżniła i wytłumaczcie sobie wszelkie nieporozumieniem. Nie pozwólcie aby zapadło między wami milczenie.

  1. Dawajcie sobie wsparcie

Wsparcie drugiej osoby jest ważne w każdym związku. Starajcie się więc w każdej sytuacji wzajemnie wspierać, dzięki czemu umocnicie swój związek. Wzajemne dopingowanie siebie w życiu może zdziałać cuda.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5