Sprawdź czy jesteś dobra w łóżku

Aneta R. 7 września 2018 0
Sprawdź czy jesteś dobra w łóżku

Większość kobiet pragnie, aby partner w czasie łóżkowych igraszek czuł się spełniony i w pełni zaspokojony. Seks, jeżeli jest satysfakcjonujący z całą pewnością poprawia nasze zdrowie i samopoczucie, dodaje energii i wigoru. Sprawdź czy  jesteś kochanką idealną i czy wszystkie oczekiwania spełniasz jakich pragnie twój partner w intymnych sytuacjach.

Cechy, które świadczą, że jesteś kochanką idealną

  • Seks nie jest tematem tabu

Jeżeli rozmowy na temat seksu nie stanowią dla ciebie żadnego problemu to doskonały krok do stania się idealną kochanką. Z kolei, jeżeli uważasz, że o seksie nie powinno się rozmawiać, wówczas nie znasz potrzeb partnera i trudno ci je zaspokoić.

  • Otwartość na eksperymenty w łóżku

 Każda kochanka idealna powinna starać się eksperymentować w sypialni, aby w jak najlepszym stopniu poznać oczekiwania partnera. Warto zacząć uprawiać seks w wielu pozycjach, spróbować erotycznych gadżetów, dzięki czemu w waszej sypialni z całą pewnością nie będzie nudno.

  • Twój partner czuje się swobodnie

Idealna harmonia w łóżku jest wówczas, kiedy czujesz się wraz z partnerem swobodnie. Wówczas z łatwością opowiadacie o swoich potrzebach i erotycznych marzeniach. Warto zwierzać się z intymnych problemów i reagować na nie w odpowiedni sposób.

  • Umiesz doprowadzić partnera do erotycznej ekstazy

Najważniejsze jest to, żeby umieć spełnić potrzeby swojego partnera. Z całą pewnością plusem jest to, jeżeli umiesz doprowadzić go do erotycznej ekstazy. Idealnie jest wówczas, kiedy znasz wszystkie potrzeby mężczyzny i potrafisz je spełnić. Dostarczając mu przyjemności, dbasz również o swoje potrzeby, zaś wasz erotyczny związek jest idealny.

  • Znasz czułe punkty mężczyzny

Mapa ciała mężczyzny jest niezwykle wrażliwa, jednakże są punkty szczególnie czułe na dotyk. Warto abyś znała jego mapę ciała i wiedziała w jaki sposób dostarczyć mu idealnych doznań.

  • Nie wstydzisz się swego zachowania

W sypialni trudno zachowywać się jak grzeczna dziewczynka. Często masz ochotę na perwersyjne zachowania i ważne jest to, aby ich nie ukrywać. Pokaż co potrafisz, nie wstydź się seksu i własnych potrzeb. Spraw aby partner dostrzegł twoje potrzeby i marzenia.

  • Inicjuj zbliżenia

Nie czekaj aż twój partner zainicjuje seksualne zbliżenie. Wykaż się własnym dążeniem do seksu. Zainicjuj erotyczne spotkanie, randkę i zaciąg partnera do łóżka. Na pewno będzie zadowolony, jeżeli to ty wykażesz inicjatywę.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5