Święta, święta, święta…czyli co kupić na prezent dla mężczyzny?

Aneta R. 15 grudnia 2018 0
Święta, święta, święta…czyli co kupić na prezent dla mężczyzny?

Święta to bez wątpienie wspaniały czas spędzony w gronie najbliższych. Poprzedza je zwykle okres krzątaniny i ogólnego zamieszania. Statystycznie przedświąteczny okres należy do jednych z bardziej stresujących chwil w życiu powtarzanych rokrocznie. Jednak zapomina się o tym wszystkim przy wigilijnym stole. Nie należy jednak zapominać o prezentach pod choinką, na które wszyscy tak intensywnie oczekują bez względu na wiek. Z prezentami dla pań zwykle nie ma problemu, bo albo same mimochodem poinformują partnera o tym, co chciałyby dostać albo zadowolą się typowymi damskimi gadżetami jak ulubione perfumy, bilety na koncert ulubionego artysty czy jakiś ładny ciuszek. Nawet jeśli partner nie trafi w gust to i tak mu się to wybacza, bo przecież to tylko facet.

Czego dla niego nie kupować?

Sprawa nie jest wcale taka prosta. Elektryczną maszynkę do golenia dostał już w tamtym roku, kapci z reniferami nie założy, a spać w piżamie nie lubi, nawet jeśli jest piękna i upstrzona świątecznymi wzorkami. Co gorsza, wydaje się, że on już wszystko ma i niczego nie potrzebuje. Jednak mimo to musi się znaleźć dla niego coś pod choinką. Faceci zwykle nie są tak sentymentalni jak kobiety, dlatego istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie ucieszą się z kolejnej ramki ze wspólnym zdjęciem. Kolejna para skarpetek również nie wchodzi w grę. Jeśli będzie tego potrzebował to z pewnością sam sobie kupi.

Idealny prezent

Aby wybrać idealny prezent dla naszego partnera trzeba skupić się na tym, co go kręci. W głowach wielu pań pojawiła się pewnie myśl, że nic go tak nie kręci jak ja. Może i warto pójść tym śladem. Erotyczna bielizna czy inne seks gadżety połączone z odpowiednią atmosferą mogą być najlepszym prezentem z możliwych. Problematyczne jednak może być otwieranie takiego prezentu wśród innych biesiadników. Jeśli oprócz tego szleje na punkcie konkretnej drużyny piłkarskiej to na pewno będzie zachwycony z koszulki czy innego gadżetu z odpowiednim logo. Świetnym prezentem będzie też bilet na mecz. Można też posłużyć się stereotypami, że każdy facet kocha gadżety elektroniczne. Mogą to być słuchawki, pendrive ciekawej formie, od których pękają sklepy internetowe czy mp3 z ulubioną muzyką.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5