Tabletki na potencję dla kobiet

Aneta R. 7 lutego 2019 2
Tabletki na potencję dla kobiet

Tabletki na potencję to dosyć popularny towar. Jednakże korzystają z nich raczej mężczyźni i to dla nich są owe tabletki przeznaczone. Niemniej jednak na rynku mamy obecne również tabletki na potencję dla kobiet. Wszakże i one mogą odczuwać pewne problemy w sferze seksualnej. Niezależnie od tego czy mamy do czynienia z tabletkami na potencję dla mężczyzn, czy też kobiet, mają one takie same przeznaczenie. Chodzi mianowicie o podniesienie poziomu libido oraz poprawienie jakości życia seksualnego.

Obniżenie libido

 Obniżenie poziomu libido u kobiet ma te same podstawy co u mężczyzn. Mowa jest o stresie, o zbyt męczącej pracy, która odbiera siły oraz ochotę na seks. Z lekami na potencję dla kobiet jest pewien problem. Nie są one powszechnie dostępne na polskim rynku. Powodem tego jest fakt, że w głównej mierze leki dla kobiet są produkowane przez zagraniczne koncerny, które nie są dostępne na polskim rynku. Tym samym mówiąc o dostępnych produktach wspomagających kobiece libido, należy w głównej mierze wskazać na suplementy diety, które można nabyć w aptekach.

Mają one bardzo podobne działanie jak w przypadku leków wspomagających męską potencję. Chodzi mianowicie o uzyskanie przekrwienia narządów płciowych. Dzięki temu można mówić również o uzyskaniu większego podniecenia jak również zwiększenie wrażliwości na różne bodźce. Istotnym elementem jest oczywiście skład owych suplementów diety dla kobiet.

Najważniejsze składniki

Między innymi można w nich uraczyć l-argininę. Tenże składnik przyczynia się do rozluźnienia kobiecych mięśni, a to ma przełożenie na lepsze ukrwienie narządów płciowych. Możemy także w tych produktach spotkać żeń- szeń. Jak udowodniono w stosownych badaniach naukowych, ów składnik ma działanie odpowiednie dla afrodyzjaków. Poza wymienionymi należy także wskazać na obecność imbiru, kofeiny czy też indiańskiego zioła muira puama. Stosując suplementy diety wspomagające kobiecą potencję seksualną można znacząco dodać sobie energii, zwiększyć swoje libido jak również poprawiać nastrój.

To jednak jeszcze nie wszystko. Z uwagi na fakt, że opierają się one w swoim składzie na mieszance ziół, to tym samym także wpływają one pozytywnie na metabolizm, powodują relaksację, niwelują wpływ stresu oraz bardzo pozytywnie wpływają na układ nerwowy. Nie ma naukowych dowodów na skuteczność owych produktów, tym bardziej że nie są to leki, ale tylko suplementy diety. Niemniej jednak warto jest się nimi wspomagać, warto sięgać po coś, co może nam wyraźnie pomóc zwiększyć poziom swojego kobiecego libido.

2 komentarze »

  1. Zaneta 17 lutego 2019 at 11:15 - Reply

    Wow! To nawet nie wiedzialam, ze takie istnieja, myslalam, ze tylko dla facetow 🙂
    Zaneta ostatnio opublikował…FWB, ONS – co to znaczy?My Profile

    • Seksportal 25 marca 2019 at 13:50 - Reply

      Istnieją, polecamy przetestować przy jakiejś okazji, na przykład na walentynki 😉

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5