Czy ty także masz w sobie coś z nimfomanki?

Aneta R. 14 czerwca 2016 0
Czy ty także masz w sobie coś z nimfomanki?

Na pewno wielu z Was z zapartym tchem oglądało nieco kontrowersyjny film „Nimfomanka”.  Dla wielu nimfomania wciąż jest tematem tabu, dlatego nie tylko film wywołuje szereg emocji. Wciąż nie chcemy przyznać się, że lubimy seks? Lubimy? Czy tylko? A może w nas samych tkwi coś z niewyżytej nimfomanki?

 Temat tabu

Nimfomania, wciąż jest tematem tabu. Jeśli nawet nasze myśli o seksie są obsesyjne, jeśli wciąż chcemy kochać się z partnerem, a może wręcz zaspokajamy się same, nie chcemy się do tego przyznać. Milczymy i chowamy swe emocje i uczucia głęboko w głowie. Dlaczego? Po prostu się wstydzimy.

Nimfomanka to kobieta, uzależniona od seksu. Doznania erotyczne, przyjemność z seksualnych doznań to coś bez czego trudno się jej obejść. Można usłyszeć nieco obiegową opinię, iż nimfomanka to kobieta, która pragnie seksu tak jak mężczyzna, często wręcz jej potrzeby są większe. Co ważne, panuje też opinia, że kobiety uzależnione od seksu nie są wierne, lecz oddają się przygodom miłosnym z innymi mężczyznami. A jaka jest prawda?

Hiperseksualność uzależnienie czy zaleta?

Jeśli ktoś uważa, że duże potrzeby seksualne kobiet to jedynie zaleta, z całą pewnością się myli. Owszem mężczyźni lubią, kiedy kobieta zawsze ma ochotę na seks, lecz istnieje schorzenie potocznie określane jako nimfomania lub hiperseksualność.

Hiperseksualność określa się jako schorzenie, czyli ciągłą i wyniszczającą potrzebę ciągłych kontaktów seksualnych. Rzec można, nie istotny jest partner, jego uczucia, nie liczą się okoliczności, ważne aby seks zaspokoił wszystkie oczekiwania. Hiperseksualność dotyczy zarówno mężczyzn jak i kobiet i określana jest jako nadmierny popęd seksualny. Okazuje się, że współcześnie na to zaburzenie cierpi około 17 % społeczeństwa.

Film o prawdziwych seksualnych emocjach

Film Nimfomanka który możemy obejrzeć, opowiada o prawdziwych, potrzebach, jakże kontrowersyjnych dla przeciętnego odbiorcy. Wstyd, miesza się z potrzebą, rozgoryczenie z pragnieniem fizycznej miłości. Inteligentny i pełen prowokacji film o życiu kobiety, które jest podporządkowane rozkoszy.

Czy chcesz zobaczyć ten film? 😉 

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5