Te produkty zapewnią Ci lepszy seks i znakomitą płodność

Aneta R. 27 grudnia 2016 0
Te produkty zapewnią Ci lepszy seks i znakomitą płodność

Czy wiesz, że jedzenie, które spożywasz każdego dnia może być znakomitym afrodyzjakiem? Czy wiesz, że wpływa idealnie na potencję seksualna i zapewnia lepszą płodność? Casanova swą niezwykłą seksualną moc czerpał ponoć z czekolady, jednakże to nie jedyny afrodyzjak, po jaki możemy sięgnąć. Jakie produkty warto jeść aby cieszyć się jeszcze lepszą kondycją seksualną i mieć większy apetyt na miłosne przygody?

  • Niesamowita moc wina i czekolady znana jest od wieków. Wino w odpowiedniej ilości odpręża, relaksuje, zaś czekolada działa zupełnie inaczej. Przyrządzona z ziaren kakaowca uważana jest za jeden z najsilniejszych afrodyzjaków. Dlaczego? Zawiera teobrominę, która pobudza podobnie jak kofeina. Dodatkowo zwiększa się wydzielanie neuroprzekaźników, dzięki czemu usuwamy zmęczenie oraz ogólnie poprawiamy nastrój.
  • Aromaty pobudzają zmysły dlatego warto zastosować korzenny aromat. Ceniony jest w tej kategorii anyżek, który pobudza nasz organizm, zaś goździki pobudzają nasze erotyczne zmysły i sprawiają, że mamy większą ochotę na seks. Innym miłosnym składnikiem jest kolendra, która zwiększa wrażliwość naszej skóry na dotyk. Potrawa z dodatkiem kolendry na kolację to idealna propozycja. Z kolei kamasutra uznaje wanilię za jeden z najsilniejszych afrodyzjaków.

  • Kształty też mają znaczenie w naszym życiu seksualnym, dlatego w romantyczny nastrój wprowadzą nas szparagi. Już w starożytności, ze względu na falliczny kształt uznane były za afrodyzjaki. Najlepiej jeśli ugotujemy je na parze, zanurzymy w stopionym maśle i dodamy nutkę soku cytrynowego. Dzięki temu jest doskonałym miłosnym preludium.
  • Starożytne ludy podawały również marchewkę z kardamonem, ale także banany były sugerują miłosne igraszki, ponieważ panuje nawet pogląd iż Adam i Ewa, kiedy zostali wygnani z raju okryli się liśćmi, lecz nie figowymi lecz właśnie bananowymi.

 

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5