W seksie nie zapominaj o pieszczotach

Aneta R. 31 marca 2018 0
W seksie nie zapominaj o pieszczotach

Seks kojarzy nam się z erotyczną przyjemnością. Jednakże, kiedy już dochodzi do aktu seksualnego często popełniamy błąd. Polega on na tym, że zapominamy o pieszczotach, a skupiamy się jedynie na ogólnym akcie seksualnym. Jeżeli zapominamy o grze wstępnej negatywnie skutkuje to w całym związku intymnym.

Zbędna gra wstępna?

Niekiedy, zwłaszcza mężczyźni wyróżniają się przekonaniem, że gra wstępna to jedynie strata czasu. Dla nich najważniejszy jest seks. Prawda jest jednak zupełnie inna, ponieważ bez gry wstępnej partnerka może czuć się po prostu nieusatysfakcjonowana. Każdy mężczyzna powinien, więc wiedzieć, że gra wstępne jest niezwykle ważna, przede wszystkim dla kobiety, ale dla niego samego również.

Sfery erogenne stają się najbardziej wrażliwe w czasie pieszczot

Każdy człowiek, kobieta i mężczyzna ma na swoim ciele wiele sfer erogennych. Dzięki tym sferą możemy osiągnąć pobudzenie seksualne. Pieszcząc kobietę nie powinniśmy zapomnieć o piersiach, łechtaczce i pieścić je ze zmienną intensywnością. Dodatkowo sfery te znajdują się również na szyi i za uszami. To świetne miejsca, dzięki którym możemy pobudzić partnera erotycznie.

Pobudzony mężczyzna – lepszy seks

Najważniejszą strefą erogenną mężczyzny jest oczywiście penis. Jednakże nie powinniśmy zapominać również o innych miejscach na ciele faceta. Wielu mężczyzn lubi, kiedy kobieta pieści jego piersi i sutki. Warto zadbać również o pieszczoty na szyi i za uszami. Namiętne pocałunki z języczkiem, z całą pewnością doskonale podniecą twojego mężczyznę.

Najważniejsze jest to, że im bardziej jesteśmy podnieceni erotycznie, tym samym nasze doznania seksualne są jeszcze lepsze. Poświęćmy, więc pieszczotom nieco więcej czasu.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5