W święta rozgrzej atmosferę w łóżku

Aneta R. 24 grudnia 2017 0
W święta rozgrzej atmosferę w łóżku

Niemalże przez 360 dni w roku jesteśmy zapracowani, zabiegani i nie mamy czasu na upojne noce. Codzienne obowiązki sprawiają, że seks przestaje  być ważny i nie śpieszy nam się do igraszek, zwłaszcza całonocnych, jeśli rano trzeba wcześnie wstać. Jednakże Święta Bożego Narodzenia to czas kiedy możemy oddać się błogiemu lenistwu, czas w którym powinniśmy rozgrzać atmosferę w łóżku i znów poczuć się jakbyśmy się dopiero poznali.

Zimowe świąteczne wieczory, mogą być gorące

Kiedy nadchodzą święta mamy więcej wolnego czasu. W tym okresie warto znaleźć czas na igraszki w sypialni. W święta starajmy się nadrobić zaległości, a przede wszystkim nieco urozmaicić nasz seks i sprawić, że w związku znów pojawi się miłość.

Zacznij od wspólnej kąpieli

Ciemny, chłodny wieczór to idealna pora na wspólną gorącą kąpiel. Wyłącz światło, ustaw palące się świece, do wody wrzuć kulki z olejkami eterycznymi. Można również włączyć muzykę, aby nastrój był jeszcze bardziej gorący.

Oliwka czyni cuda

Sama kąpiel jest przyjemna, ale po kąpieli masaż z dodatkiem oliwki staje się po prostu wyjątkowy. Masować i być masowanym to niezwykle przyjemne uczucie, dlatego możesz zacząć od masażu klasycznego, zaś skończyć na erotycznym.

Przez żołądek do serca

Przez żołądek do serca wcale nie jest wytartym i nieaktualnym sloganem. Prawdą jest, zwłaszcza w święta że swojego mężczyznę możesz urzec doskonałym jedzeniem. Zorganizuj kolację przy świecach, lub też zabierz swego partnera do najlepszego lokalu w mieście. Wspólny posiłek zbliży was i będzie początkiem cudownych, nocnych igraszek.

Nieważne miejsce, ważne że razem

W zasadzie nie liczy się miejsce, lecz ważne jest to, że jesteście razem i macie dla siebie dużo wolnego czasu. Wykorzystajcie to, bo święta a wraz z nimi wolny czas są tylko raz w roku. Zaplanujcie to co najbardziej lubicie, a wspólne noce, staną się dla was niezapomnianym przeżyciem.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5