Wampiryzm – podniecający lecz niebezpieczny fetysz

Aneta R. 8 grudnia 2017 0
Wampiryzm – podniecający lecz niebezpieczny fetysz

Łatwo się domyślić, że wampiryzm kojarzy nam się z krwią i niekoniecznie mowa tutaj o latających krwiożerczych nietoperzach, czy Drakuli, lecz o pojęciu, które wiąże się z SEKSEM. Obecnie wampiryzm uznawany jest za często występującą, lecz bardzo niebezpieczną formę fetyszu, która prowadzi nie tylko do podniecenia, ale też bólu a nawet do możliwości zakażenia wirusem HIV.

Czym jest wampiryzm?

Wampiryzm określa się rodzajem fetyszu. Dzięki niemu wiele osób dąży do osiągnięcia podniecenia seksualnego. Podniecenie uzyskuje się w momencie kontaktu z ludzką krwią. Osoby, które można określić mianem seksualnych wampirów, bardzo często nie tylko z podnieceniem patrzą na krew, lecz również ją piją, bądź preferują seks z miesiączkującą kobietą.

Można rzec, że wampiryzm seksualny to jedna z wielu dewiacji seksualnych. W tym przypadku mocnym fetyszem jest krew partnera seksualnego. Wampir seksualny w czasie stosunku gryzie lub drapie, a jego celem jest krew, wywołująca w nim silne podniecenie. Niestety nie zawsze wampir seksualny zadowala się małym zadrapaniem, dlatego dewiacja może być groźna, zwłaszcza dla partnera seksualnego.

Wampiryzm seksualno-emocjonalny

W czasie aktu seksualnego niekiedy wampirowi wystarcza energia, którą pobiera od partnera. Dochodzi również do wytworzenia tak silnej więzi emocjonalnej, że partner jest od wampira uzależniony. Gdy dochodzi do stosunku wampir czerpie energie wprost z orgazmu osoby z którą współżył i sam czerpie zaspokojenie aktu. W takiej pobieranej energii nie ma negatywnych uczuć, dlatego zadowolenie jest ogromne, przez co osoba borykająca się z wampiryzmem nie jest wstanie uwolnić się bez adekwatnej pomocy od tej dewiacji.

Warto jednak pamiętać, że wampiryzm może być nie tylko trudną, wyczerpującą dla partnera wampira dewiacją, ale również niebezpieczną.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5