Wibratory i dilda dla stymulacji stref erogennych

Seksportal 8 września 2016 0
Wibratory i dilda dla stymulacji stref erogennych

Bardzo ważną rolę w osiąganiu satysfakcji seksualnej odgrywać mogą przeróżne gadżety erotyczne, jakie oferowane są dziś w sklepach stacjonarnych, a przede wszystkim w sex shopach online. Pozwalają one na urozmaicenie życia erotycznego par małżeńskich i nie tylko. Wśród takiego asortymentu ważne miejsce zajmują wibratory i dilda.

Czym jest wibrator?

Wibrator wyposażony jest w mechanizm wibrujący, czyli silnik, który stymuluje strefy erogenne u użytkownika. Jego kształt przywodzi na myśl jednoznacznie męskiego penisa. Nie tylko kobiety wykorzystują wibratory, ale również mężczyźni – w ich przypadku chodzi o wibrator analny, dostępny m.in. w sklepie eRozkosz. Zarówno wśród par, jak i singli taka zabawka erotyczna może znaleźć zastosowanie. Pomaga w pełniejszej stymulacji partnerki, a dla par homoseksualnych stanowić może podstawę zaspokojenia i ciekawą formę gry wstępnej.

Dilda a wibratory

Dildo często jest nazywane niedoskonałym, pozbawionym silnika wibratorem, ale wcale tak nie jest. Jest to przyrząd stymulujący erotycznie człowieka, przeznaczony do masturbacji głównie kobiet. Najprawdopodobniej został on wynaleziony jeszcze przed wynalezieniem koła. Ta zabawka erotyczna miała swoich wielbicieli ponoć już w starożytności, a korzystała z niej podobno sama Kleopatra.

Falliczny kształt didla, przypominający członka w stanie wzwodu, jednoznacznie wskazuje, jak może być on stosowany.  W przeciwieństwie do wibratora, dildo umożliwia przeprowadzanie stymulacji we własnym tempie. Będzie polecany zarówno dla kobiet, jak i dla par, które chcą sprawować przez cały czas kontrolę nad igraszkami w sypialni. Przy używaniu dilda nie słychać odgłosów silnika, co czasem dekoncentruje kobiety, dlatego preferują one zabawki erotyczne pozbawione takich mechanizmów. Użycie dildo w większości przypadków jest bliższe naturalnym pieszczotom, dlatego wybierają je także pary czy kobiety, które nie są jeszcze biegłe w kwestiach zabawek erotycznych. Szeroki wybór dildo prezentuje sklep eRozkosz – jest więc z czego wybierać. Dzięki sklepowi internetowemu z asortymentem erotycznym można dokładnie zapoznać się z asortymentem gadżetów do gry wstępnej i do masturbacji, bez wstydu, który zwykle towarzyszy wielu klientom odwiedzającym stacjonarne sex shopy.

Zarówno wibratory, jak i dilda bardzo często są używane przez pary, dlatego błędem jest postrzeganie takich gadżetów jako zabawek dla singli, którzy nie mają stałego partnera seksualnego czy partnerki i chcieliby się w ten sposób zadowolić.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5