Za 10 lat będziemy uprawiać seks z robotami!

Aneta R. 8 października 2016 0
Za 10 lat będziemy uprawiać seks z robotami!

Czy prawdą jest, że za 10 lat seks roboty zastąpią w łóżku mężczyzn? Cóż, technologia wciąż się zmienia i wpływa także na nasze życie seksualne. Okazuje się, że już w niedalekiej przyszłości do kobiecych sypialni wkroczą seks – roboty.

Jeżeli sprawdzą się przewidywania, to właśnie do sypialni zagości najnowsza technologia i technika. Będą to wręcz niewyobrażalne zmiany, albowiem trwają już prace nad seks – robotami. Podobno mają zastąpić mężczyzn? Czy więc panowie mają się, czego obawiać?

Prognozy nieco kontrowersyjne

Ian Pearson w jednym z wywiadów stwierdził, że już za około 10 lat bardzo zmieni się wyobrażenie o seksie, zaś seks pomiędzy ludźmi a robotami stanie się codziennością. Owa praktyka może być i nikogo nie zdziwiła, lecz Pearson stwierdził również, że mężczyźni powinni się martwić, ponieważ po prostu zostaną zastąpieni przez perfekcyjnie wyposażone roboty. To już nie będą gadżety z seks shopu, lecz roboty, podobne do ludzi, którzy po prostu będą mogli zadowolić kobiety w każdym calu. Pearson uważa również, że tak jak dotychczas przeglądanie filmów porno, aby umilić i uatrakcyjnić sobie seks, tak około 2025 roku wirtualna rozkosz stanie przed nami otworem. Najnowsze technologie spowodują, bowiem, że ludzie będą mogli podłączyć do sprzętu komputerowego seks – zabawki, a dzięki temu online odczuwać rozkosz.

Jaka będzie nowa rzeczywistość?

Trudno to sobie dziś wyobrazić, ale zapewne za kilka lat seks – roboty będą dla nas codziennością. Pearson analizując postęp technologiczny twierdzi, że seks z maszynami stanie się częstszy aniżeli seks między dwojgiem ludzi. Może to nieco przerażająca perspektywa, która ma zarówno zwolenników jak i przeciwników, ale ten element naszego życia stanie się po prostu normalny i wcale nie będzie nikogo dziwił.

Roboty są systematycznie ulepszane, zmienia się ich wygląd, funkcjonalność, a zapewne już za kilka lat będą mogły czuć podobnie jak ludzie. Roboty staną się przyjaciółmi ludzi, a nawet partnerami w łóżku. Dziś wielu z nas ma zastrzeżenia, co do tej kwestii, lecz z biegiem czasu przyzwyczaimy się do nowej rzeczywistości. Cieszmy się, więc naszym ludzkim seksem!

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5