Zabawki dla dorosłych

Seksportal 22 sierpnia 2016 0
Zabawki dla dorosłych

Dla par oraz singlu, dla kobiet i mężczyzn, o różnorodnych funkcjach i fantazyjnych kształtach… Zabawki dla dorosłych, czyli erotyczne gadżety to dla wielu osób nieodłączny element życia intymnego. Obecnie rynek gadżetów erotycznych oferuje olbrzymi wybór produktów, które spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jak w tym ogromie akcesoriów wybrać te, które trafią w nasze oczekiwania? Oto przegląd najchętniej wybieranych gadżetów erotycznych.

Wibratory

Klasyczny gadżet erotyczny, który doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku zabaw solo, jak i w parach. Wbudowany mechanizm wywołujący wibracje stymuluje intymne części ciała, zwiększając przyjemność i doznania seksualne. Do wyboru mamy cała game wibratorów różniących się kształtem, wielkością, funkcjami czy materiałem, z którego są wykonane. Szczególnie popularne są wibratory naturalne, które doskonale imitują prawdziwego penisa. Wykonane są zwykle z cyberskóry, która w dotyku przypomina prawdziwa skórę ludzka. Często też użytkownicy sięgają po wibratory klasyczne o prostej budowie, które idealną sprawdzą się w zabawach we dwoje.  Osoby, które pragną bardziej intensywnych doznań, mogą sięgnąć po wibratory fałdowane lub ze specjalnymi wypustkami na powierzchni.

Jajeczka wibrujące

Doskonały gadżet do stymulacji żeńskich części intymnych. Jego olbrzymią zaletą jest fakt, iż służy do użytku wewnętrznego, a sterowanie nim odbywa się za pomocą pilota, który kobieta może mieć w ręce lub przekazać partnerowi. Obecne na rynku jajeczka wibrujące różnią się kształtami, materiałem, jakim są pokryte oraz różnorodnością funkcji.

Nakładki

Kolejnym sposobem na przerwanie rutyny w sypialni są różnego rodzaju nakładki oraz pierścienie erekcyjne. Zastosowanie tego typu akcesoriów wydłuża przyjemność podczas seksu, zwiększając doznania zarówno mężczyzny, jak i kobiety.

Żele intymne

Rozgrzewające lub chłodzące, zapachowe lub smakowe – obecnie oferta lubrykantów erotycznych jest niezwykle bogata. Żele intymne przeznaczone są zarówno dla osób początkujących, jak i tych doświadczonych, które oczekują nowych wrażeń.

Przebieranki

Sypialnia to doskonałe miejsce, aby wcielić się w dowolną rolę. Możesz zostać seksowną policjantką, pielęgniarką, stewardessą czy kobietą kot. Dla Ciebie będzie to świetny sposób, aby dodać sobie animuszu, a dla partnera z pewnością będzie to bardzo ciekawe urozmaicenie. Być może również on zapragnie stać się kimś innym?

Gadżety erotyczne nie tylko pozwalają przerwać monotonię w łóżku, ale także są sposobem na odkrycie nowych obszarów przyjemności i lepsze poznanie swojego ciała oraz jego seksualnych potrzeb.

Źródło: Sklep erotyczny online Mypleasure.pl

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5