Zabawki dla kobiet

Seksportal 9 listopada 2015 0
Zabawki dla kobiet

Zabawki erotyczne były obecne w życiu człowieka już od tysiącleci. Znane są wykopaliska, pochodzące z czasów rzymskich, w których można było znaleźć zabawki erotyczne zarówno dla panów jak i dla pań. Rynek zabawek erotycznych dla panów jest dość spory. W tym porównaniu panie są dość pokrzywdzone, gdyż zabawki przeznaczone dla zaspokojenia ich fantazji erotycznych jest nieco mniej. Najczęściej myśląc o zabawkach erotycznych dla kobiet, myśli się o wibratorze.

Wibrator – najlepszy przyjaciel kobiety

Nie na darmo nazywa się wibratory najlepszymi przyjaciółmi kobiety. Niestety takie określenie często denerwuje panów, którzy poczuwają w nich zagrożenie. Na szczęście nie wszyscy, gdyż gadżet ten może być doskonałym w grze wstępnej. Może więc być pomocny w związku, a nie szkodzić, czy zastępować panów. wibratory generalnie można podzielić na dwie podstawowe kategorie – służące do pobudzenia łechtaczki, oraz do penetracji. Można oczywiście spotkać również takie, które łączą obie funkcję w jednym urządzeniu. Jeśli chodzi o budowę, klasyczny wibrator mający pobudzić łechtaczkę ma kształt jajka. Oczywiście jego wielkość i kolor jest przeróżny.

zabawki dla kobiet - nie tylko wibratoryMniej klasyczne, bardziej fantazyjne kształty

Wibrator do penetracji klasyczny ma kształt męskiego członka. Można jednak na rynku znaleźć wibratory, które cechują się fantazyjnymi kształtami. Wielkość jest bardzo różna od kilkucentymetrowych maleństw, po przeszło trzydziestu centymetrowe monstra. Większość wibratorów posiada możliwość regulacji częstotliwości drgań. Specjalnym rodzajem wibratora jest dildo, czyli sztuczny członek niemający funkcji drgania. Ten gadżet jest już używany przez kobiety od tysięcy lat.

Dildo

Dildo może przybierać różne kształty. Co raz rzadziej przypomina męski członek. Bardzo często występuje w wersji podwojonej, a nawet potrojonej mający pobudzać jednocześnie waginę, łechtaczkę oraz okolice odbytu. Innym ulubionym gadżetem erotycznym co raz częściej używanym przez panie jest bielizna wibrująca. Jest to połączenie seksownej bielizny z wibratorem. Bielizna taka ma podrażniać nie tylko łechtaczkę, ale również sutki i inne miejsca erogenne. Wibrator wszyty w taką bieliznę najczęściej jest napędzany przez baterię.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5