Zachowanie, które niszczy związek

Aneta R. 24 września 2018 0
Zachowanie, które niszczy związek

Sytuacja stara jak świat – kobiety nie rozumieją mężczyzn, mężczyźni nie są wstanie pojąć kobiet. Tym samym trudno jest stworzyć udany, pełen harmonii związek. Dodatkowo na nasze wzajemne relacje wpływają często negatywne zachowania, które niekiedy mogą doprowadzić nawet do rozpadu związku.

Jakich błędów unikać w życiu codziennym?

Istnieje szereg błędów i zachowań, które skutecznie mogą przyczynić się do zniszczenia naszego, chociażby wieloletniego związku. Najczęściej wyróżnić możemy:

  • Ciągłą krytykę

Wiele kobiet ma tendencję do narzekania i mogą to czynić na każdym niemal kroku. Możemy mieć do męża pretensje o niemal wszystko. Czepiamy się, że skarpetki zostawił pod łóżkiem, źle założył krawat, czy też, iż mało poświęca nam czasu. Na dłuższą metę, żaden mężczyzna nie wytrzyma ciągłej krytyki. Wystarczy przestać tworzyć w umyśle obraz idealnego partnera i przyzwyczaić się do jego wad. Dzięki temu nie tylko związek będzie świetnie prosperował, ale również nie wpędzimy męża w kompleksy.

  • Porównywanie do innych

Porównywanie własnego męża do innych to również często spotykana wada wśród kobiet. Najczęściej uwagi tego typu czynimy w czasie kłótni. Dodatkowo wyolbrzymiamy jego błędy i porównujemy do byłych partnerów. Musisz wiedzieć, że w ten sposób ranisz mężczyznę i sprawiasz że oddala się od ciebie.

  • Przesadna kontrola

Jeżeli z uporem maniaka sprawdzasz męża, z całą pewnością ma już tego dosyć. Czytanie cudzych sms i przeglądanie maili ma druzgocący wpływa na związek. Przestań zachowywać się jak organ śledczy, zaufaj mężowi, a wtedy wasze relacje wrócą do normy.

  • Brak ochoty na zbliżenia intymne

Brak ochoty na seks może skutecznie doprowadzić do rozpadu związku. Do seksu przede wszystkim dużą wagę przykładają mężczyźni, więc szczególnie ciężkie jest dla nich, jeśli kobieta wciąż odmawia seksu. Jeśli masz ochotę na miłosne igraszki, możesz mieć pewność, że wasz związek będzie się rozwijał.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5