Zamiana ról w łóżku? Czemu nie?

Seksportal 22 czerwca 2018 0
Zamiana ról w łóżku? Czemu nie?

Rutyna jest największym wrogiem udanych związków. Kiedy doskonale rozumiemy się w codziennych relacjach, uwielbiamy ze sobą spędzać czas i nie mamy zastrzeżeń co do wzajemnych relacji to uważamy, że w łóżku zawsze będziemy osiągać pełnię i harmonię. Niestety rzeczywistość działa nieco inaczej, przez co z czasem emocje opadają, a rutyna wkrada się po cichu, powodując frustrację i zniechęcenie.

Pary, zwłaszcza te z długim stażem, rzadko zwracają uwagę na pierwsze symptomy tego, że już nie jest „tak jak wcześniej” w kwestii intymnego pożycia. Brakuje tego ognia, pasji, stosunki zdarzają się coraz rzadziej, a żadna ze stron zbyt specjalnie ich nie chce inicjować. Nikt o tym nie rozmawia i w niezręcznej ciszy rozpada się powoli udany przecież związek. A wystarczy powiedzieć rutynie stanowcze: nie i przygotować plan naprawczy!

Po pierwsze: rozmowa!

Nie ma mowy o udanym pożyciu, a tym bardziej o naprawianiu relacji w sypialni, jeżeli partnerzy nie zdecydują się na szczerą rozmowę. Szczerość tutaj musi być absolutna, nawet wtedy, kiedy może być dla jednego, czy obojga partnerów, bolesna. Nie każdy mężczyzna zachowa spokój, gdy jego kobieta chce zakupić uprząż na dildo i dosłownie zamienić się rolami. Rozmowa, i jeszcze raz rozmowa!

To właśnie wzajemne wyjaśnienie sobie wszystkiego będzie podstawą do podjęcia działań, mających na celu zmianę takiego stanu rzeczy. Nie warto zatajać kompleksów, problemów, pretensji czy nawet zniechęcenia. Pamiętajmy, że szczerość również jest elementem intymności i sama taka rozmowa, przeprowadzona w spokojnych warunkach i delikatnym, czułym tonie (na pewno nie z użyciem pretensji itp.)będzie pierwszym krokiem do naprawienia tych relacji. Czasem chodzi jedynie o to, że w codziennym życiu nie mamy czasu na to, aby ze sobą pobyć, wybrać się na małą randkę, mężczyźni przestają być szarmanccy, a kobiety przestają kusić i problemy gotowe. Spędzenie czasu sam na sam ze sobą, bez dzieci, bez rozmów o rachunkach i naprawie samochodu, może mocno zaprocentować, przypomnieć te „lepsze czasy”, które przecież znów mogą nadejść.

W sypialni znów może być gorąco!

Tutaj mała uwaga do pań: panowie naprawdę lubią być zdobywani, czuć się atrakcyjni, więc warto wyjść z inicjatywą. Świetnym pomysłem na wieczór pełen ekscytacji jest kupienie kompletu zmysłowej bielizny i wysłanie jego zdjęcia do partnera w ciągu dnia z dopiskiem, że „resztę zobaczy wieczorem”. Podobnie możemy zrobić z olejkami do masażu, żelem intymnym lub kajdankami! Zastanówmy się, co chciałybyśmy zrobić w łóżku, przypomnijmy sobie swoje fantazje i pokażmy je swojemu partnerowi. Jeżeli jest to duża zmiana, warto porozmawiać o tym wcześniej, jednak już sama rozmowa o tym, o czym marzymy jest krokiem w dobrą stronę. Bielizna jednak to podstawa, niech mężczyzna zobaczy, że naprawdę go pragniemy i możemy się w tej kwestii o niego „postarać”.

Co do panów: kobiety bardzo często łączą seks z czułością. Przytulmy ją mocno na powitanie wieczorem, niech pocałunek w usta będzie o te kilka sekund dłuższy i bardziej zmysłowy niż zazwyczaj. Wy również możecie wybrać ukochanej bieliznę, jaka wam się podoba. Taki prezent najpewniej spotka się z entuzjazmem, a mała sugestia zostanie zrozumiana w 100%. Możemy także odważnie spróbować zakupu innych akcesoriów erotycznych i wyjść z taką propozycją w łóżku, kiedy kobieta będzie już rozgrzana i zaintrygowana. Dajmy jej do zrozumienia, że jest dla nas źródłem ogromnego podniecenia, a na pewno nasze starania nie pozostaną bez namiętnej odpowiedzi.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5