Dodatki erotyczne, łańcuszki na ciało, biżuteria

Seksportal 2 sierpnia 2018 0
Dodatki erotyczne, łańcuszki na ciało, biżuteria

Moda ciągle się zmienia. Kobiety noszą różne dodatki, biżuterię na każdą okazję. Modowe trendy przemijają z sezonu na sezon, jednak moda na seks nie przeminie nigdy. Klasyczni producenci biżuterii coraz częściej stawiają na zmysłowość, przez co kobieta może poczuć się seksowna, na co dzień.

Body Chain to najdłużej trzymająca się moda łańcuszków na ciało. Najczęściej odnajduje się ją przy kompozycjach z kostiumem kąpielowym lub letnimi stylizacjami. Kobiety noszą je pod ubranie, aby lekko podkreślić seksapil, lub na ubranie, aby wyeksponować swoje kształty i dominację.

Jednak producenci erotycznych gadżetów, poszli o krok dalej. Wykorzystali modę na łańcuszki na ciało i tak powstała biżuteria erotyczna i paski na ciało. W odpowiednich okolicznościach, pobudzają wyobraźnie i urozmaicają seks.

W naszym sklepie można znaleźć wszystkie rodzaje seksownych ozdób na ciało. W zależności od tego, jaką część ciała chcemy wyeksponować.

Biżuteria na ramiona

Zapinana na karku, ma klasyczne zapięcie naszyjnika, jednak ilość łańcuszków opadających na ramiona pięknie podkreśla barki i łopatki, sięgając aż do dolnych żeber.

Biżuteria na biodra tzw. pasek

Jeżeli chcemy pokazać partnerowi pupę, najlepiej zwróci jego uwagę. Posiada dwa zapięcia z przodu i opina całą linie bioder razem z udami, a ozdobne łańcuszki wiszące przy zapięciach, pobudzają zmysły.

Łańcuszek na stopę

Posiadasz mężczyznę, który ubóstwia Twoje stopy? Mamy również na to ozdobę.

Trochę retro, trochę orientalne, ale na pewno intrygująco na damskiej stopie. Łańcuszek jest zakładany jedną pętelką na palec, by cała ozdoba nie przesuwała się i w pełni prezentowała stopę.

Biżuteria obroża

Nie przestrasz się nazwy. Jest to klasyczny naszyjnik, opadający między piersiami. Seksapilu dodaje mu właśnie obroża. Piękna, złota, szeroko obejmująca szyje. Jest to najczęściej spotykana u kobiet biżuteria erotyczna.

Mamy możliwość wyboru biżuterii z jednym łańcuszkiem, delikatnym, ale nadal seksownym, jak również ozdoby z wieloma łańcuszkami, o różnych długościach. Możemy wyeksponować całe ciało, lub tylko pewną partię. Wszystko zależy od nas. Na co w danym momencie mamy ochotę, Łańcuszki na ciało są pięknym, delikatnym dodatkiem do kobiecego ciała. Są wykonane z najlepszych materiałów, dlatego ich wysoka jakość zapewni długie użytkowanie.

Dla kobiet bardziej wyzwolonych, lubiących ostrzejsze zabawy posiadamy ofertę skórzanych pasów na ciało. Paski do pończoch, podwiązki, uprząż a nawet opaskę z uszami. Wszystko wykonane ze skóry wegańskiej.

W tym dziale, również można zauważyć codzienne noszenie takich pasów przez celebrytów, najczęściej zagranicznych. Pasy ze skóry nie są wykorzystywane tylko do łóżkowych igraszek. Możemy nosić je do codziennych stylizacji lub do sesji zdjęciowych.

Uprząż

Najczęściej wykorzystywany element przez celebrytki. W kształcie litery osiem, oplatająca całe ciało kobiety. Uprząż jest regulowana, więc będzie pasować do każdej budowy ciała. Bardzo pikantny dodatek do bielizny. Można ubierać również na ubrania/ bieliznę.

Pas do pończoch

Skórzany nas z paseczkami do pończoch, świetnie komponuje się z szortami lub spódniczką. Można łączyć go z bielizną, ale również jak wcześniejszą uprząż z klasycznymi stylizacjami. Wykonanie pasa jest solidne, jest mocny i na pewno posłuży nam przez długi czas.

Szeroka oferta produktów i ich wykonanie pozwolą na wybranie dla siebie spersonalizowanej biżuterii. Ozdoby są wielofunkcyjne, więc na pewno nie będziemy ich wykorzystywać tylko w łóżku, przez co nie będą zalegać nam w szafie jak zeszłoroczny ciuch. Moda na biżuterie i dodatki nigdy nie przeminie.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5