Najmodniejsze kolory włosów na jesień

Aneta R. 7 października 2018 0
Najmodniejsze kolory włosów na jesień

Jesień zbliża się wielkimi krokami. Pomimo spadającej temperatury i padających deszczy wciąż chcemy pięknie i modnie się prezentować. Warto, więc zastanowić się nad nową fryzurą a może nawet nad modnym kolorem włosów. Podpowiadamy, jakie kolory są w jesieni 2018 na topie.

Najmodniejsze kolory jesieni

Blond z odrobiną gołębiej szarości, a może truskawkowy róż, bądź też miedziany brąz albo ciemna czekolada? Każdy z tych kolorów ma swoich fanów. Jednakże tej jesieni stawiamy na bardziej naturalne kolory. W czasie wakacji niewątpliwie królowały kolory jaskrawe, barwne i wręcz zaskakujące. Obecnie coraz częściej możemy zauważyć trend powrotu do włosów naturalnych.

Najmodniejszymi kolorami tego sezonu są:

  • Orzechowy brąz
  • Rudy
  • Mysi blond
  • Ciepły odcień platyny
  • Gorzka czekolada

Ultra jasny odcień platyny

Warto zaznaczyć, ze w jesiennej modzie trendy są ultra jasne odcienie platyny, ale znajdzie się również miejsce na tony, które wpadają w grafit. Nadal możemy zafundować sobie blond w odcieniu truskawki, nosić fuksję albo też amarant. Równie modny jest odcień żółty blond, bądź też nutka słonecznego odcienia.

Nowoczesnym a zarazem najbardziej modnym kolorem tej jesieni jest jednak zakurzony blond, który określić możemy, jako mieszaninę blond, srebra i szarości.

Doskonale tej jesieni sprawdzi się także odcień jasnej marchwi albo ciemny Orange. Modnych fryzur jest bardzo wiele, a to jaki kolor wybierzemy zależy nie tylko od rynkowego trendu, ale również naszego własnego gustu.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5