Owocowe afrodyzjaki – po jakie warto sięgnąć?

Aneta R. 22 maja 2019 0
Owocowe afrodyzjaki – po jakie warto sięgnąć?

Od pradawnych czasów szukano produktów, które korzystnie wpływają na hormony odpowiedzialne za popęd seksualny i rozgrzeją zmysły do granic możliwości. Ogromne znaczenie miały w tej sferze ludzkiego życia różnego rodzaju wierzenia i przesądy. Na przykład niektóre owoce należało spożywać o ściśle określonych porach dnia i nocy, aby mogły zbawiennie wpłynąć na apetyt na seks obiektu sekretnych westchnień. Niektóre z ziół natomiast należało zjeść będąc w odpowiedniej pozycji czy nawet określonym miejscu.

Owoce a popęd seksualny

W dzisiejszych czasach odchodzi się od tego typu praktyk, niemniej nadal dużą popularnością cieszy się przypisywanie pewnym produktom właściwości zwiększające popęd seksualny. W telewizyjnych scenach miłosnych nie obejdzie się bez truskawek i bitej śmietany.  W takim zacnym towarzystwie świetnie sprawdza się oczywiście szampan. Takie zestawienie znajduje się na liście większości kobiet w odniesieniu do najskuteczniejszych afrodyzjaków.

Afrodyzjak dla mężczyzn

Kolejnym owocem pobudzającym pracę hormonów płciowych jest gruszka. Ten afrodyzjak skierowany jest głównie do mężczyzn. Najpopularniejszą formą jej podania na romantycznej kolacji jest upieczenie i polanie gorzką, gorącą czekoladą. Dobrym pomysłem jest podawanie gruszek w towarzystwie migdałów i orzechów oraz rodzynek. Na liście owocowych afrodyzjaków kolejne w kolejce są banany. Właściwie każda ich forma podania jest odpowiednia.

Pieczone banany i brzoskwinie

Pieczone banany z czekoladą świetnie podkręcają kobiece libido, natomiast mężczyźni preferują banany w postaci szejków czy koktajli. Czołówkę afrodyzjaków w dziedzinie owoców zamykają brzoskwinie, które nie bez przyczyny nazywane są „Biustem Wenus”. Owoce te świetnie działają na męskie libido. Forma ich spożycia nie ma większego znaczenia. Równie dobrze sprawdzą się brzoskwinie z puszki, jak również świeże czy suszone owoce brzoskwini. Ważne jest natomiast, aby ich spożyciu towarzyszyła atmosfera przepełniona miłością, zaufaniem i poczuciem bezpieczeństwa. Takim emocjom z pewnością szybko zacznie towarzyszyć pożądanie.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5