Przepis na idealny pierwszy raz
Seks

Przepis na idealny pierwszy raz

Po pierwszym pocałunku – para zaczyna myśleć o seksie. Jednak zwykle jeszcze się na to nie decydują, bo w odróżnieniu od gwiazd porno – chcą pokazać, że się szanują. Chłopak, mężczyzna nie chce być nachalny, nie chce jej przestraszyć. Czeka aż będzie gotowa.

Gdy jednak poczuje się, że to już ten moment trzeba wiedzieć jak się do tego zabrać. Najlepiej zacząć od głębokiego spojrzenia i pytania: czy chcesz to zrobić. Przed pierwszym stosunkiem pytanie o pozwolenie jest absolutną koniecznością. W ten sposób informuje się partnerkę, o swoim głębokim szacunku do niej i do jej ciała – dlatego właśnie należy prosić o pozwolenie. W 9 na 10 przypadków odpowiedź jest twierdząca. Począwszy od tej chwili, trzeba nie tylko stymulować jej ciało, ale też (a może przede wszystkim) jej umysł.

Namiętne całowanie

Trzeba zadbać o relaks. Można rozpocząć od całowania policzka, szyi i potem dopiero postawić na usta. Chodzi o to, by stopniowo wyzwalać uczucie podniecenia i budować nacisk na powstanie więzi między ciałami.

Seksowne obnażanie

Kiedy mężczyzna czuje że to czas, by zacząć ją rozbierać, jego usta nie powinny przestać działać. Nie można się wstydzić. Dobrze będzie szeptać jej do ucha słowa mówiące o tym, jak bardzo ona jest atrakcyjna. Jeśli jest nieśmiała, można wziąć ją za rękę, powoli dotykając ciała i położyć rękę na swoim penisie – by poczuła, że jest gotowy. Jeśli będzie się dotykać i całować swoją partnerkę powoli – dreszcze na całym ciele są więcej niż gwarantowane.

Generalnie, całowanie może obejmować 3 podstawowe części do ciała:

• Po pierwsze: obszar głowy, szyi i ramion (o czym wspomniano powyżej)
• Po drugie: piersi i brzuch.
• Po trzecie: uda, okolice pochwy, pochwa, ew. pupa.

W drugiej części, mężczyźni zwykle wykazują się niecierpliwością i chcą od razu całować jej piersi. Jednak wskazówka jest taka, aby stymulować jej sutki przez chwilę nie dłuższą niż 5 sekund. Celem jest to, by jej seksualne podniecenie wzrastało stopniowo. Powoli, należy przejść do jej pępka i całować po okolicy. Później można z powrotem wrócić do piersi i drażnić jej sutki. Oszaleje!

Teraz w ostatniej części, można całować jej uda. Można iść jak najbliżej jej pochwy, ale nadal utrzymując pewien dystans. Gdy widzi się, że ona jest już maksymalnie podniecona można zacząć całować i ssać jej łechtaczkę – delikatnie!

Jedna uwaga: Przed podjęciem jakichkolwiek dalszych działań, trzeba mieć pewność, że jest mokra i gotowa. Przygotuj co do nawilżenia. Dopóki nie jest wystarczająco wilgotna – efekt końcowy nie będzie taki, jakiego oczekiwaliście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *