Związek homoseksualny – fakty i mity!

Seksportal 21 listopada 2019 0
Związek homoseksualny – fakty i mity!

Nie chcemy mówić (tylko i wyłącznie) w artykule tym o seksie w związku homoseksualnym. Chcemy raczej poszerzyć wiedzę na temat samego związku, miłości, bliskości jaka jest między nimi. Czy bardzo różnią się od heteroseksualistów? I co tak naprawdę sprawia, że się wyróżnią? Dawniej związek homo kojarzono raczej… z bogatym sponsorem i jego utrzymankiem, Gównie dało się to zauważyć wśród celebrytów, muzyków… Dziś jednak geje czy lesbijki tworzą prawdziwe związki partnerskie, co więc się zmieniło?

O co tak naprawdę chodzi z miłością homoseksualną?

Właściwie po dziś dzień miłość homoseksualna to dość… wrażliwy i niewdzięczny temat, zwłaszcza w Polsce gdzie zdecydowana większość to “homofoby”, którzy absolutnie nie udają związku dwóch osób tej samej płci. Jak już wspomnieliśmy, kiedyś na związek homoseksualny mogły sobie pozwolić osoby z bogatych kręgów, dziś… każdy może być gejem czy lesbijką i tworzyć naprawdę udaną parę. Nie kryjąc się ze swoją orientacją. Tolerancja wobec par homoseksualnych zwiększa się, powolutku, ale jednak… (choć w Polsce ciężko w tym temacie).

Trzeba być świadomym i akceptować a przynajmniej… nie komentować związków homo. Oni byli, są i będą i nic na to nie poradzimy. To nie jest (jak nadal wielu uważa!) choroba, którą trzeba wyleczyć… NIE NIE.

Związek dwóch gejów oparty jest na zaufaniu, partnerstwie a nawet czułości i miłości do siebie! Żyją pod jednym dachem, wspólnie gotują, wspólnie dbają o ogród… i siebie nawzajem.

Z lesbijkami jest podobnie! Tak więc poza tą samą płcią homoseksualne związki niczym nie różnią się od tych hetero!

Nie dawno przeprowadzane ankiety wskazują nawet, że związki gejowskie i lesbijskie są dużo bardziej trwałe i opierają się na bezgranicznym zaufaniu – czego nie da się powiedzieć o związkach hetero.

Homoseksualizm – fakty i mity!

Powszechnie promowane homo mity:

  1. Kto jest gejem/lesbijką, zawsze będzie gejem/lesbijką.
  2. Aż 10% populacji to homoseksualiści. (prawda jest taka, że to zaledwie około 1.5%).
  3. Homoseksualizm to rzecz wrodzona, przechodzi na dziecko taki… gejowski gen. (Swoją drogą… słyszeliście większą głupotę?)
  4. Homoseksualiści przenoszą choroby…
  5. Osoby homoseksualne są uzależnione od gejowskiego porno

To jedne z głównych mitów, w które ludzie uparcie wierzą. Prawda jest jednak całkiem inna.

Homo fakty?

  1. Związki homoseksualne są trwałe i budowane na zaufaniu.
  2. Tak właściwie w restauracji przy kolacji czy podczas zakupów w galerii nie poznasz czy ktoś jest gejem czy lesbijką. Dawniej uważano, że tylko geje chodzą na solarium i znają się na modzie – te czasy już dawno minęły. Dziś gejem nie tylko jest wizażysta czy kreator mody, ale również księgowy czy wojskowy!

Związki homoseksualne są bardziej zauważalne za granicami naszego kraju. Tutaj (przykro mówić), osoby te boją się przyznawać do swojej orientacji seksualnej. Wolą się ukrywać niż być wyśmiane czy bluzgane przez otoczenie. Oczywiście nie mówimy, że każdy Polak nie akceptuje homoseksualistów, ale niestety – zdecydowana większość wolała by, żeby ich.. nie było.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5