Płaski brzuch? To może być naprawdę proste!

Seksportal 12 maja 2017 0
Płaski brzuch? To może być naprawdę proste!

Płaski brzuch? To może być naprawdę proste – i to już w 2 tygodnie. Poniżej przedstawiamy cztery przykłady, które pozwolą Ci uzyskać wymarzony efekt.

O ćwiczeniach słów kilka

Tego typu ćwiczenia doskonale sprawdzą się w przypadku osób początkujących. Tu nie trzeba katować się kilkugodzinnymi, morderczymi treningami. Tego typu ćwiczenia są doskonałą okazją do zmiany stylu życia, a konkretnie, by przysłowiowo „ruszyć się z kanapy”. Dzięki tego typu ćwiczeniom nie tylko wzmocnisz mięśnie brzucha, ale i spalisz tkankę tłuszczową. Należy pamiętać jednak o 10-minutowej rozgrzewce, która pomoże Ci się dobrze przygotować.

Najważniejsza w przypadku tego typu ćwiczeń jest regularność. Należy pamiętać również, że sukces to nie tylko treningi, ale i odpowiednia dieta. Zatem zmianę stylu życia najlepiej jest zacząć od zaraz.

kamagra blog

Co ważne poniższe ćwiczenia możesz wykonać w domu. Potrzebna Ci będzie mata (lub ręcznik), wygodny strój i woda.

Przykładowe ćwiczenia

1. Skrętoskłony

Układając ręce za głową zegnij tułów w taki sposób, by skierować lewe ramię do prawego kolana delikatnie unosząc do siebie. Należy wykonać 30 powtórzeń w 3 seriach.

2. Nożyce pionowe

Należy położyć się płasko na podłodze, a następnie ułożyć ręce wzdłuż tułowia. Odrywając delikatnym ruchem barki od ziemi wykonuj nogami szybkie ruchy w formie nożyc w pionie. Unoszona noga w pewnym momencie powinna tworzyć z podłożem kąt 45 stopni. Najniższy to z kolei 3 cm nad ziemią. Ćwiczenie to 30 powtórzeń w 3 seriach.

3. Unoszenie nóg i ramion

Ponownie kładziemy się płasko na podłodze. Wyprostowane ręce ułożone za głową w taki sposób, aby zablokować stawy w łokciach. Blokujemy również stawy kolanowe. Następnie unosimy ramiona i nogi w taki sposób, by dłońmi móc dotknąć palców stóp. Pozostajemy w tej pozycji kilka sekund. Ćwiczenie w formie 10 powtórzeń.

4. Deska (plank)

Należy przyjąć taką pozycje jak do robienia męskich pompek. Ręce na ziemi ułożone na szerokość ramion. Plecy powinny być wyprostowane, a brzuch maksymalnie wciągnięty. W takiej pozycji pozostajemy przez minutę, a następnie odpoczywamy przez 15 sekund. Ćwiczenie powtarzamy 3 razy.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5