Tajemnica czerwonej sukienki

Seksportal 6 października 2016 1
Tajemnica czerwonej sukienki

Czerwony jest kolorem krwi i ognia. Skojarzenia z tym kolorem bezpośrednio wiążą się z pojęciem namiętności, pasji, siły, chęci i miłości. Jest to kolor naprawdę intensywny. Jeśli ktoś założy na siebie czerwoną odzież z pewnością wyróżni się z tłumu. Z drugiej strony, zdecydowanie nie jest to kolor dla osoby, która woli zlać się z tłem…

Różne odcienie czerwieni mogą oznaczać różne rzeczy. Jaskrawa czerwień oznacza radość, namiętność, pasję, wrażliwość. Spośród wszystkich odcieni czerwieni, jeśli szuka się tego, który będzie najbliżej seksualności – również będzie to jasnoczerwony. Czerwony kojarzy się z ciepłem i komfortem, ale także podnieca i potęguje emocje. Czerwony kolor jest bardzo seksowny. Pobudza mężczyzn.

Czerwona sukienka – symbolem seksu?

W popkulturze, kobiety w czerwonych sukienkach od zawsze przedstawiono jako niebezpiecznie seksowne. Wystarczy pomyśleć o oblubienicy wampira w jedwabnej, czerwonej sukni albo Jessica Rabbit, niebezpiecznie seksowna w swojej czerwonej sukience, która podkreśla każdą jej krągłość. Również i przeglądając darmowe porno można w kilka chwil zauważyć, że czerwień rzeczywiście dominuje.

A co z piosenką „Lady in red”? Albo gorącymi aktorkami, takimi jak Penelope Cruz i Monica Bellucci? To właśnie one nosiły sexy czerwone sukienki przy jednoczesnym promowaniu szminek Diora w wyszukanych, namiętnych kolorach.

Trochę wizualizacji

Wyobraźmy sobie eleganckie przyjęcie pełne mężczyzn w czarnych smokingach i kobiet w eleganckich, również czarnych sukienkach. Oszałamiająca kobieta w czerwonej sukni wchodzi pewnym krokiem do tego samego pomieszczenia. Wszystkie oczy będą skupione na niej! Czerwony sprawi, że wyróżni się z tłumu. To właśnie ten kolor, promieniujący seksualnością i zmysłowością niezmiennie przyciąga uwagę mężczyzn, a także innych kobiet, które są ubrane na czarno – tak jak każda inna na sali.

Z czerwonym – ostrożnie.

Czerwonego koloru jednak trzeba używać rozważnie, bowiem nie jest łatwy w noszeniu. Jest to bardzo intensywna barwa, dlatego też bardzo podkreśla sylwetkę i twarz. Można go nosić z pewnością siebie i wywoływać w tłumie efekt „wow”, ale można też wyglądać niczym wóz strażacki i osiągnąć efekt odwrotny. Z tym kolorem trzeba uważać.

Różne odcienie czerwonego koloru pasują do różnych kobiet. Jednak każda dama na pewno znajdzie odcień idealny dla siebie – taki, w którym będzie wyglądać oszałamiająco i… pobudzająco. Wystarczy pamiętać, że podczas noszenia czerwonej sukienki koniecznie trzeba czuć się w niej pewnie. Wszakże sama pewność siebie jest sexy.

One Comment »

  1. Arek 20 października 2016 at 17:45 -

    Zaburzenia erekcji to kłopot, z którym zmaga się wielu starszych mężczyzn. Jego podstawą jest niemożność zdobycia wystarczającego wzwodu zaœ owym tymiż ukończenia stosunku płciowego. Istnieje wiele przyczyny takiego poziomu a pobudowanie umiejętnej ocen czasami zdoła istnień pogmatwane. Bardzo często mężczyźni dosięgają w takich wypadkach po środki o działaniu zbliżonym do Viagry. Jednak przeważnie wystarczy przekazać układowi nieczczych faktorów, jakich obecnie może mu tęsknić, iżby otrzymać godziwą erekcję. Przykładem takiego obrotnego preparatu istnieje Vigrax.

UA-41381763-5